Elektrik Tesisatı

ÇEVRE AYDINLATMA SİSTEMLERİ
Gerek Led teknolojisi gerek diğer teknolojilerde ciddi çalışmalara imza atan firmamız, Geniş bölge aydınlatmalarında son derece başarılı projeler gerçekleştirmektedir. Aydınlatılacak alanın renk yansımasına kadar değinilerek uygun renk sıcaklığındaki ürünleri kullanarak ışık yayılımını maksimumda tutmaktayız. Proje çizimleriyle başlayan çalışma sürecini, en ufak ayrıntılarına kadar planlayarak en faydalı sonucu alma gayesindeyiz. Aydınlatılmasını istediğiniz bölgelerde kör nokta bırakmayacak şekilde iş teslimi yapıyoruz. Gerek güvenlik açısından, gerek turistik açıdan yaptığımız sistemlerde beklenen hedeflerin üzerinde verim almaktayız.

DEKORATİF AYDINLATMA SİSTEMLERİ
Aydınlatılacak olan bölgede , son teknoloji ürünleri kullanarak profosyonel ekibimizle sorunsuz hizmet vermekteyiz.İşin başlamasından bitimine kadar sürekli takibe alarak sorun oluşmasına yer vermeyen firmamız ekip çalışmasında uyumlu bir yön belirlemiştir.Yaptığımız sistemlerin ışık yansıması ve renk düzenini en ince ayarlarla modern hale getirerek kalite anlayışından ödün vermemekteyiz. Gerek görsel açıdan, gerek güvenlik açısından, yaptığımız sistemlerle, bölgede öncü haline gelmeyi başardık.

SİNYALİZASYON SİSTEMLERİ
Bölgede yaptığımız çalışmalarımızla, görselliği ve teknolojiyi bir araya getirdik. Sinyalizasyon sistemlerine farklı bir bakış açısı getirerek şehrin siluetini değiştirebilecek yapıları oluşturduk. Tamamen yerli üretim ile patentli ürünlerimiz kavşaklarımıza farklı bir boyut kazandırıyor. Gündüzleri 500mt mesafeden net görüş açısı veren, geceleri 1200mt mesafeden görüş açısı veren sinyalizasyon direklerimiz ile trafik kontrol cihazlarının ulaşamayacağı noktaları geçtik.

ENERJİ NAKİL HATLARI & TRAFO TESİSLERİ
Yüksek gerilimli enerji nakil hatları ve trafo merkezlerinde faaliyetlerine devam eden şirketimiz istenilen şartların üzerinde kalite sergileyerek iş teslimi yapmaktadır. Topraklama ve güvenlik konusuna ciddi özen göstererek tüm çalışmalarımızda kendi kontrolümüzü defalarca kendimiz yapmadan işimize son vermiyoruz. Arazi üzerinde ve şehir merkezlerinde hızla iş sonlandırarak olabildiğince erken teslim sözü veriyoruz.

GÜVENLİK KAMERA KONTROL
Piyasa tarafından kabul görmüş marka ve modeller ile çalışarak, müşterilerimizin istediği türlerde kamera sistemlerini ve güvenlik yazılımlarını, konusunda uzman kadromuz ile kısa sürede teslim ediyoruz. Mobil telefonlardan izleme yazılımları ile istediğiniz her yeri her an yanınızda taşıyabilmeniz için uygun yazılımlar ile uygun modelleri bir araya getiriyoruz. Güvenlik sistemlerine farklı bir bakış açısı getirerek hırsızlık anında caydırıcı etki edebilecek fiziksel uygulamaları devreye aldık. Art niyetli kişiler ile bire bir etkileşim sağlayabilecek yazılımlar ile kötü davranışları daha başlamadan ekarte ediyoruz. Size özel kurulacak sistemlerin kontrol, bakım ve garantisini en az 2 yıl olarak veriyoruz.

PANO & OTOMASYON
Alçak gerilim ve Orta gerilim sınıflarında projelerde belirtilen tüm çeşitlerde pano üretimi yapmaktayız. İsteğinize bağlı olarak ürettiğimiz panolara 2 yıl garanti vermekteyiz. Çeşitli tip ve testlere uygun pano üretimi yapabiliyoruz.
Özellikle otomasyon ve kontrol ünitelerinde gerekli ihtiyacı tam verimle karşılayabilecek tipte ürün oluşturmaktayız. Prototip üretimleri ve mevcut sistemlerin iyileştirilmesine yönelik ilave kontrol ve otomasyon panoları üretiminde verdiğimiz hizmetlerden memnun kalacağınızın garantisi veriyoruz. Çalıştırılacak sistemlerin ve tüm teçhizatların istediği tipte haberleşmeyi değiştirmeden gerek fiber alt yapı gerek HTMI alt yapı sistemleri ile otomasyon ve kontrol üzerinde bölgemizde önder firma halindeyiz.

× Whatsapp