Radyatör Petek Temizliği

YERİNDE VE SORUNSUZ PETEK TEMİZLİK HİZMETİ

 

Peteklerin arasında üst ve alt bölgelerinde kalan kalıntılar içlere kadar ilerleyebilir. Petek içerisinde olan tozlar binlerce açıdan zarar verebilir. Günümüzde bazı kurumsal olmayan firmalar petek temizliği yaparken işini asla önemsemez. Petekler çok uzun yıllar kullanılırsa ve temizlenmezse borularda ve giderlerde tıkanıklık yapabilir. Bu durumu yok etmek için acil hizmet almanız gerekir. Özellikle inşaat sektöründe ihtiyacımız olan hizmetleri kısa sürede yapıyoruz. Petek temizliği açısından oldukça detaylı ve derin olan yıkama işlemi devreye alınır.

Tatil merkezlerine ziyarete uğrayan otel gibi yerlere anında hizmet verilir. Ev ve işletmelerde olan petekler için en ideal temizlik firmamız nezdinde verilir. Hastane gibi yerlerde hasta olan insanları mağdur etmemek açısından acil temizlik hizmetleri ve yardımları veriyoruz. Firmamızda enjeksiyonlu tıkanık açma makineleri vardır. Bu makineler yüksek derecede temizlik yapa. Kirli ve simsiyah olan suyu dışarı atarak büyük temizlik sağlar. İşlevine uygun temizlik aletleri devreye alınır. Sizlere özel bu hizmetlerimizde sonsuz başarı sağlıyoruz. Peteklerde olan iç ve dış temizlik sorunsuz yapılır. Firmamız kombi petek temizleme yaparken sizlerden gereksiz ek maliyet veya gereksiz ödeme almaz. Peteklerin temizliği konusunda modern ve özel şirketlere ekip hizmeti veren firma çalışanlarımızı değerlendirebilirsiniz. Peteklerin temizliği konusunda oldukça hassas olan elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Firmamız sizlerin bütçesini sarsmayacak kadar az bir fiyatla işlem yapılmasına olanak tanır. Kısa sürede işi tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca firmamızda her türlü petek problemleriniz için 7/24 hizmet alacaksınız. Hizmet saat aralıkları sizlerin isteklerine uygun yapılır. Koridor aralarında, salonlarda, yatak odalarında, banyolarda olan her bir petek için rutin temizlik yapabiliriz. Firmamız güçlü aletleri sayesinde gündelik veya rutin temizlik için yardımcı olabilir. Firmamızda çalışan personelimiz yaşadığınız yer neresi olursa olsun adrese gelecek ve işini kolayca yapacaktır.

Toplu işlerde avantajlı makul fiyatlar verilir. Petek iç temizlikleri oldukça gelişmiş olan kimyasallarla işleyişe zarar vermeden yapılır. Petek yapısını bozmadan hem dışı hem de içlerde oluşan problem yok edilecektir. Firmamızdan petek temizliği için gün almak artık kolaydır. Kış aylarında evinizde sıcacık bir ortamda olmak isteyenler için acil destek sağlayacağız.

PETEK TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

petek-temizligi-oncesi-ve-sonrasiKış ayları yaklaşırken soğuk havalarda kapıya dayanmış durumdadır. Bu aylarda en büyük sorun ısınmaktır. Hemen hemen tüm yaşam alanlarında kombi ve petekler kullanılmaktadır. En modern, temiz ve sağlıklı ısınma yöntemidir. Ancak, kombi ve peteklerin bakım ve de temizlikleri düzenli olarak yapılması şarttır. Bizde kalorifer petek temizliği hizmetlerinde profesyonel bir firmayız. Peteklerinizin temizliği konusunda uzman bir firmayız. Profesyonel olarak hizmet veren ekiplerimiz, en iyi şartları sizlere sunmkatadır.

Kombi ve petek temizliğinin önemi çok büyüktür. Çalışma prensipleri gereği çabuk pislenen ürünlerdir. Bunun için her yıl düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Firma olarak petek temizleme konusunda uzman bir konumdayız. Talep etmeniz durumunda evinize geliyor ve titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Öncelikli olarak kombinizin bakımını yapıyoruz. Tüm filtreler ve diğer parçalar gözden geçirilmektedir. Sökülmesi gereken parçalar elden geçirilmekte ve oluşan pislikler temizlenmektedir. Bunun dışında petek temizliğini yapıyoruz. Bilindiği gibi kombinin ısıttığı sıcak su peteklerde dolaşmaktadır. Sürekli dolaşan su zamanla pislenmekte ve kurum haline gelmektedir. Bu pislikler peteklerinizi tıkamakta ve gerekli olan ısının ortaya çıkmasını engellemektedir. Bu nedenle kış aylarında yeterli ısıya kavuşamamanıza neden olmaktadır. Uyguladığımız tekniklerle peteklerinizin temizliğini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Hem tesisatınıza, hem de peteklere özel kimyasal su basıyor ve pisliklerden arındırıyoruz.

Özel kampanyalar sunduğumuz siz değerli müşterilerimize her zaman farklı avantajları bir arada sağlıyoruz. Rakipsiz fiyatlarımız ve benzersiz ayrıcalıklara sahip hizmetlerimizle karşınızdayız. Sizde soğuk havalar başlamadan kombi petek temizliği yaptırabilir ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Petek temizliğinin yapılmaması durumunda cihazınız aşırı enerji tüketecektir. Gereksiz doğalgaz faturası ödeyecek ve yeterli verimi alamayacaksınız. Ancak, gerekli temizliği yaptırmanız durumunda hem kombinizin, hem de peteklerinizin kullanım ömrünü uzatmış olacaksınız. Bunun dışında cihazınız daha az enerji sarf edecek ve faturalar açısından kazançlı çıkacaksınız. Her zaman için en avantajlı olan seçenek temizlik ve bakımların düzenli yapılması olacaktır. Bu konuda bilinçli olmanız ve bakımları aksatmamanız çok önemlidir. Firmamızın hizmetleri hakkında bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru ve görüş için bizi her zaman arayabilirsiniz.

petek

Petek Temizliği

Petek temizliği ev içerisinde daha rahat ısınmayı sağlamak açısından son derece önemlidir. Evlerde, ofislerde, işletmelerde, iş merkezlerinde ve birçok yerlerde kalorifer petek temizliği yapılması mutlaka önemsenmelidir. Yaşam alanlarınızın her bir alanında olan peteklerin iç kısımlarında kalan pislikler bu ürünleri sağlıklı kullanmamanıza engel olur. Ürünleri sağlıklı kullanmak açısından mutlaka bakım yaptırmak gerekir. Firmamız bu anlamda sizlere yardımcı olacaktır. Peteklerin içlerinde kalan kirli su ve diğer atıl malzemeleri bazı kimyasallarla ile temizleyerek daha kaliteli hale getiriliyoruz.

Peteklere su ile yüklü basınç uygulayarak iç kısımlarında olan ve kirden dolayı aşırı zarar gören petek içlerini tertemiz yapıyoruz. Firmamız bu süreçlerde müşterisinin yüzünü her zaman güldürmektedir. Petekleri iç temizliği ince ve detaylı olarak yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu sıcacık bir ortam oluşmasını sağlamak için bizlerden 7/24 destek alabilirsiniz. Petek içerisinde bütün ekipmanlara doğru kullanana personellerimiz ile güven verici hizmetleri alacaksınız. Temizlik malzemelerimiz bu açıdan sağlık bakanlığı onaylıdır. Yaşam alanlarında olan petekler için güçlü kimyasallar kullanılır. İkinci el malzeme kullanılmaz ve kalitesiz işçilikler yapılmaz. Ayrıca petek temizleme konusunda hizmet kalitemizi daha önce alan müşterilerimizle irtibata geçerek değerlendirme yapabilirsiniz. Bu hizmeti yaparken bizler sizlerin memnun kalmasını hedefliyoruz. Kış aylarında yüklü gelen fatura derdinden sizleri kurtarmak için canla başla destek veriyoruz. Sizlere karşı mahcup olmamak adına son derece titiz hizmetleri verilir. Her zaman kaliteli olan sarf malzemelerimiz olması bizlerin müşteri potansiyeli arttırmaktadır. İş yerlerinizde sizlerde ısınma problemi yaşıyorsanız kısa sürede destek alabilirsiniz.

Petek temizliği için evinize gelen çalışanlarımız ayaklarına galoş kullanarak bu desteği sağlarlar. Kullanılan galoşlarda yüksek derece titizlik ve profesyonel hizmet vardır. Bu işte daha önce tecrübeli olan personellerimizden belirli saat aralıklarında hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günkü petek temizliği için hizmet almak artık çok kolaydır. Web sitemizden randevu oluşturabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden oluşturulduğunuz başvuru hizmet bedenlimi işlemden sonra nakit ödeme yapılabilir. Sizlere bu denli rahat ödeme kolaylığı sağlayan petek temizlik hizmetlerini almak son derece faydalı olacaktır

petek-temizligi

Kalorifer Petek Temizleme

Sağlık açısından sürekli havayı yenilemek gerekir. Bulunduğumuz yeri oldukça temiz tutmak açısından her alanda hijyeni sağlamak bu noktada önemlidir. İçinde bulunduğumuz kış ayları içerisinde kombi petek temizliği süreçlerini son derece profesyonel yapan kadromuz aklınızda soru işareti bırakmadan işlem yapmaya hazırdır. Firmamız her yere ve her tip radyatör ihtiyacına yönelik çözümleri müşterilere iletmektedir. Firmamız sayesinde aldığınız bu hizmetten memnun kalacaksınız.

Temizlik firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve peteklerinizi ilk gün aldığınız gibi yapacaktır. İçerisine uygulanan özel kimyasal temizlik araçları ile daha etkin şekilde çalışan bir petek sahibi olacaksınız.  Bu sayede evlerinizde olan kirli hava yok olacaktır. Ayrıca bürolarda petek temizlik işlemleri önemlidir. Çalışandan verim almak açısından da bu noktayı atlamamak gerekir. Peteklerinize düzenli bakımlarınızı yaptırmak ileride olan sorun oluşmasına ve ciddi tıkanıkların önüne geçecektir. Ev içerisinde olan ve çalışmayan bayanlar vakitlerinin çoğunu bu ortamlarda geçirmektedir. Ev içerisinde petekler eğer kirli olursa sağlık problemleri teşkil edebilir. Bunların önüne geçmek ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak gerekir. Sizlerde acil olarak kalorifer petek temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her çalışanımız işe başlamadan önce eldiven kullanır. Böylelikle petek içerisine A’da Z’ye işlem yapar. Yani her bir bölgesine fonksiyonlu olan makinelerimiz sayesinde uygulama yapar. Kurumsal ve bireysel müşterilere özel petek temizliği yaparak ferah ve rahat ortam oluşturuyoruz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında birçok evlere destek göstermekteyiz. Firma olarak petek temizlik hizmetlerinde deneyimli ve el becerisi yatkın personelle piyasada hizmet vermektedir. Ayrıca fiyatlarımızda oldukça uygundur. Ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Bu sektörde kısaca fark yaratan sonuçlar almanız için garantili işlem uygulayacağız.

Sektörde gelişim gösteren bu hizmetler her zaman müşteri güvenini aldık. Petek temizliği için ciddi emek harcıyoruz. Büyük küçük demeden villa ve çiftlik tarzı yerlerinde olan panel radyatör ve petek temizlikleri kısa sürede yapılır.İnşaat sektöründe hâkim ve önemli olan bu süreçlerde bizlerden randevu alabilirisiniz. Temizlik firmamızda çalışan personel sayımız petek temizliği için yeterlidir. Aynı gün içerisinde farklı birkaç bölgeye yönelik olan çalışmalarımızı değerlendirebilirsiniz.

petek-temizleme

Petek Temizleme

Yaklaşan ve içinde olduğumuz kış ayları içerisinde petek temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Firmamız kombi petek temizliği süreçlerinde sizlerin belirledikleri saat aralıklarında yardımcı olmaktadır. Günümüzde petek temizliği son derece önemlidir. İnşaatlarda, evlerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, dershane gibi yerlerde olan ürünler için acil temizlik desteği verilir. Banka ve ofis gibi yerlere de aynı şekilde destek veriyoruz.

Firmamız bu iş için ciddi emek harcar. İşini zamanında yapan bir kadromuz olmasından dolayı kısa sürede süreçler tamamlanır. Sizlere verilen zaman içerisinde temizlik yapılır. Petek içerisinde kalan kirli kalıntıları su ve bazı kimyasal araç ve ilaçlar yardımıyla anında yok ediliyoruz. Peteklerin iç kısımlarında olan boru tıkanmalarına son veren kalorifer petek temizliği işçiliklerinde en seri çalışan kadromuz vardır. Her çalışanımız işini profesyonel yapar. İşlerini yaparken sizlere asla saygısızlık yapmazlar. Peteklerde uzun yıllar bakım yapılmadığı zaman iyi bir ısıtma performansı beklemeyin. Müşterileri memnun eden bu hizmetlerde asla pişman olmayacağınız bir kaliteden yararlanmanız söz konusudur. Firmamız birçok restoranlara özel hizmet verir. Sağlık ve yeme içme merkezlerinde birçok özel ve kamu kurumlarına bu açıdan faydamız dokundu. Birçok kafelerde olan petekler firmamız ile temizlendi. Farklı yerlerde olan kafelerde özel işçiliklerle modern temizlik süreçleri yapılır. Ayrıca firmamız birçok gemi ve yat içerisinde olan petekler için özel temizlik kimyasallarını kullanır. Özel eğitim kurumlarında olan büyük veya kütük radyatör ve petekler için ideal temizlik malzemeleri kullanılır. Kullanılan tüm malzemelerde yüksek kalite vardır. Çevreye zarar verilmez. Bulunduğunuz ortamı terk etmeden kaliteli işçilik almak istiyorsanız acil olarak bizlerden yardım alabiliriz.

Ülkemizde bu açıdan diğer firmalara nazaran fark yaratan teknikleri sunuyoruz.  Kış aylarında acil almanız gereken petek temizleme işçilikleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Temizlikalanında daima deneyimli olan çalışmalarımız her sektörde fak yaratır.Son olarak bizlerin kullanıldıkları temizlik malzemelerini değerlendirmenizi rica ediyoruz. Bizlerin kullandıkları bu malzemeler endüstriyel temizliklerde kullanılmaktadır. Yani burada anlatılmak istenen ise endüstriyeltemizlikmalzemelerin maddi değerleri fazladır. Bizler bu değeri göz önünde bulundurarak kaliteli olan hijyen malzemelerinikullanmayı tercih ediyoruz.

whatsapp-image-2016-11-04-at-16-41-44

Kombi Petek Temizliği

Her  sene  kış  ayına girmeden  önce kombi bakımı ve temizliği yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı  ve  petek temizliği bağlantılı olduğu için son derece önemlidir. Şöyle ki; zamanla peteklerin iç yüzeylerinde kireç. çamur, korozyon artıkları birikeceği için, kombilerde ısınma problemleri de beraberinde gelecektir. Bunun içinde, özel makine ve kimyasallarla temizlenmesi gerekmektedir. Bu aşamada akıllara peteklerin kirlenmesini nasıl anlayacağız? Sorusu gelebilir. Kısaca anlatacak olursak: Musluklarınızdan akan su çok az ya da  hiç  gelmiyorsa! Isınma problemleri ile çok sık karşılaşıyorsanız! Kombi temizliği işleminin vakti geldi demektir. Bunun haricinde kombiniz ses çıkarıyorsa, peteklerinizin  alt ya da üst kısımları ısınmıyorsa bakım ve temizlik işlemi için konusunda uzman firmalarla bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Yakıt tasarrufu sağlamak, çok daha iyi şartlarda ısınma ihtiyacınızı karşılamanız için gerekliliktir. Bu işlem ertelendiği taktirde ısı problemleri yaşamanız olası bir durumdur. Bu sebepten her yıl düzenli aralıklarla temizlik yaptırılmalıdır.

Oluşan kirlilikler neticesinde kombiniz çok fazla zarara uğrar.  Örneğin kombiniz hiç çalışmayabilir, ya da  petek temizliği yapılmadığıtakdirde ileride çok daha masraflı arızaya yol açabilir. Kombi hakkında bilinmesi gerekenler: Burada en önemli nokta  peteklerin çalışması için kış konumuna getirilmesi gerekmektedir. Ayarın 40 dereceden az olmasına dikkat edilmelidir. Su basıncı düşük olduğu zaman peteklerden hiçbir zaman yeterli verim alınamaz. Kombilerin ısınıp ısınmadığına 15-20 dakika içerisinde karar verilir. Bu zaman zarfından sonra  eğer  ısınmıyorsa, bir takım problemler yaşıyorsunuz demektir En sağlıklı yöntem profesyonel kişilerden yardım almak olacaktır. Ekipman ve kimyasallar aracılığı ile yapılan bakım sayesinde etkili sonuçlar alırsınız, petekler içerisinde oluşmuş çamurlaşmanın yok olması sağlanmış olur. Isınma problemleri yaşamamak için çok iyi firma araştırması yapmalı, kurumsal, tecrübeli güvenilir teknik donanıma sahip personel kadrosu olan firmalara kombinizi teslim etmelisiniz.

Isınma  problemlerinin en büyük nedeni tıkalı petek kanalları ile alakalıdır. Özel makineler ve kimyasallar ile petek temizleme işlemi yapılmaktadır. Günümüz ekonomisinde tasarruf önemli bir yer tutmakta… Durum böyle olunca da kış aylarında rahat ısınmak ve herhangi bir problem yaşamamak için kombi temizliği ve bakımı son derece önemlidir. Eskiden temizlik çok daha zor yöntemlerle yapılırken; örneğin peteklerin sökülüp banyolara götürülmesi, tekrar aynı yere monte edilmesi çok zaman alırdı. Artıkgünümüzde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde olduğu yerde yapılmaktadır.Kendi imkânlarınızdâhilindeyaptığımız temizlik ile daha çok balçık ve kireçlenme birikmesi olacaktır. Bu da ileride zamanında yaptırmadığımız temizliğin ağır fatura bedeli olarak size dönecektir. Unutulmaması gereken! Temizlik işleminin detaylı bir şekilde yapılması, konusunda deneyimli kişiler tarafından gerçekleşmektedir. Ancak makine sistemiile yapıldığı zaman sorun yaşanmadığı için düzenli aralıklarla bakım ve temizlik işi yaptırılmalıdır. Sağlıklı ve konforlu bir kış geçirmek istiyorsanız, kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın!

× Whatsapp